Новини » Регіони

У Рівному прокуратура виявила привласнення майна територіальної громади

У Рівному місцевою прокуратурою за результатами опрацювання договорів оренди комунального майна встановлено факт реєстрації фізичною особою права приватної власності на нежитлове приміщення, що належить територіальній громаді міста Рівного.

Про це власкору IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури Рівненщини.

Майно, що знаходиться на вулиці Вербовій, згідно з договором оренди перебувало у строковому платному користуванні рівнянина. Після припиненню договору приміщення Рівненській міській раді повернуто не було. Натомість, орендар без будь – яких правових підстав заволодів даним об’єктом нерухомості шляхом виготовлення та подання державному реєстратору технічного паспорту для реєстрації за собою права приватної власності.

За цим фактом Рівненською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 190 КК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводиться слідчими СВ Рівненського ВП ГУНП у Рівненській області за процесуальним керівництвом Рівненської місцевої прокуратури.Loading...