Новини » Політика

Транскордонна співпраця: НАБУ у Львові збирає антикорупціонерів суміжних країн

Завтра, 04 червня, у Львів відбудеться семінар на тему: «Транскордонна співпраця щодо протидії кримінальним корупційним правопорушенням в митних органах», що проводиться Львівським територіальним управлінням НАБУ за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в України. Запланована присутність на заході Директора НАБУ Артема Ситника, директора польського ЦАБП Ернест Бейда, директор ДБР Роман Труба, представники антикорупційних інституцій з Польщі, Словаччини, Румунії, Молдови та Угорщини.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Мета заходу – налагодження транскордонної співпраці між антикорупційними органами України, Польщі, Словаччини, Румунії, Молдови та Угорщини.

Учасники семінару обговорять проблематику виявлення та розслідування корупції в митних та прикордонних службах, корупції на місцевому рівні (з акцентом на співпрацю між органами боротьби з корупцією та місцевими органами влади та іншими правоохоронними органами), аспектах налагодження співпраці з антикорупційними органами та підрозділами боротьби із корупцією у митних та прикордонних органах держав, що межують із територією на яку поширюється компетенція Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України.

Учасниками заходу будуть:

  • директор НАБУ Артем Ситник,
  • директор Центрального антикорупційного бюро Польщі Ернест Бейда
  • старший радник з питань боротьби з корупцією програми Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні Еляна Концевічуте
  • директор Державного бюро розслідувань Роман Труба
  • представники антикорупційних інституцій з Польщі, Словаччини, Румунії, Молдови та Угорщини.
  •  


Loading...