Новини » Суспільство 3 червня, 2019, 12:13
Щоб вийти на європейський рівень, слід збудувати двічі більше помешкань, – Парцхаладзе

У середньому, на європейця припадає приблизно 50-60 квадратних метрів житла. В Україні лише двадцять чотири. Для того, щоб вийти на європейський рівень, слід збудувати двічі більше помешкань.

Про це в ефірі проекту «Злий дім» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва, ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«Зараз в Україні побудовано приблизно один мільярд квадратних метрів житла. В Європі припадає приблизно 50-60 квадратних метрів житла на людину. У нас – двадцять чотири», – каже Лев Парцхаладзе.

Щоб вийти на європейські норми, нам треба вдвічі більше побудувати, підраховує заступник міністра регіонального розвитку, будівництва, ЖКГ.

«Чинний закон, який би сприяв вирішенню питань старих будинків і кварталів, на жаль, не працює», – коментує Лев Парцхаладзе.

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва, ЖКГ переконаний, що важливо не тільки зносити старі будинки, а й реконструювати їх.

«Таким шляхом йшла Європа, зокрема, Німеччина. Місцеві адміністрації робили хороші програми, залучали інвесторів для реконструкції. Я вважаю, що крім Києва, у містах, де нема активного попиту на житло, треба обов’язково робити програми для відбудови будинків», – наголошує Лев Парцхаладзе.

Люди, здебільшого, не довіряють інвесторам, зазначає заступник міністра регіонального розвитку.

«Переселяючись у новий будинок, люди хочуть бачити всі договори: на тепло, погодження з міською радою. Відповідальність має лежати на міській владі. Втім, людей замало просто переселити. Потрібно ще подбати про хорошу інфраструктуру», – зазначає Лев Парцхаладзе.

Нагадаємо, експерт ЖКГ назвав основну перепону на шляху до інституту відповідального власника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 03:01 :12