Новини » Курйози

«Приємного перегляду»: Шварценеггер у ролі супергероя на ім’я Капітан Кураж та діти-мутанти

Арнольд Шварценеггер

У 1990 році Шварценеггер з’явився в комедії «Дитсадковий поліцейський», де його партнерами по кадру були діти. І ось тридцять років потому актор знову займеться вихованням дошкільнят.

Він візьме на себе основну роль у дитячому мультфільмі під назвою «Superhero Kindergarten» («Дитсадок супергероїв»), заснованому на ідеї Стена Лі і написаному Фабіаном Ніціезе, на рахунку якого робота над коміксами «Люди Ікс» і «Дедпул», повідомляють Новости N.

Шварценеггер зіграє Арнольда Армстронга, колишнього супергероя на ім’я Капітан Кураж, який тепер перебуває у відставці, втративши свої надздібності в битві з заклятим ворогом, і трудиться скромним учителем фізкультури в дитячому садку. Коли ж радіація перетворює п’ятирічних дітей в мутантів, наділених надсилою, Армстронг береться вчити їх справлятися з новими вміннями, пристосовуватися і використовувати сили на благо, а не на зло.

Терміни виробництва і дата релізу поки не називаються. Також невідомо, відправиться мультфільм в кінотеатри чи на одну зі стрімінгових платформ.

 Loading...