Новини » Політика 3 червня, 2019, 14:55
Представники оборонних відомств України та США обговорили закупівлю військової техніки

Представники оборонних відомств України та США обговорили питання реформування ЗСУ та підвищення прозорості у забезпеченні армії озброєнням та військовою технікою.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Сьогодні, 03 червня, у Києві відбулась зустріч тимчасово виконуючого обов’язки міністра оборони України Івана Руснака з американською делегацією на чолі зі стратегічним радником США з питань реформування оборонно-промислового комплексу України Дональдом Вінтером. Під час зустрічі сторони обговорили питання реформування та підвищення ефективності і прозорості процедур забезпечення Збройних Сил України озброєнням та військовою технікою, у тому числі з урахуванням надання оборонному відомству України права здійснювати прямі закупівлі за імпортом. Йшлося також про реалізацію закупівлі ОВТ за програмою Уряду США «Міжнародні військові продажі», а також щодо подальшої співпраці країн у військово-технічній сфері», – йдеться в повідомленні.

Інформують також, що це перший візит пана Вінтера в Україну в якості призначеного стратегічного радника з питань реформування оборонної промисловості.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 00:54 :05