Новини » Події Читать эту новость на русском

Окупанти на Донбасі аврально облаштовують «другу лінію оборони», – розвідка

Проросійські бойовики на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Російсько-окупаційні війська поспіхом облаштовують «другу лінію оборони» і неузгоджено мінують навколишні території, у зв’язку з чим упродовж останніх трьох діб загинули чотири військовослужбовці російсько-окупаційних військ.

Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.

«Активізувались роботи з обладнання позицій так званої «другої лінії оборони», які передбачається посилювати резервами, сформованими у тому числі за рахунок сил і засобів так званих «республіканських міністерств внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій». Зазначені позиції по всьому периметру їх розташування в авральному порядку обладнуються мінно-вибуховими загородженнями з використанням протитанкових та протипіхотних мін», – повідомив Праута.

Водночас, за його словами, поспішність дій окупантів з мінування території за відсутності взаємодії між підрозділами призводить до чисельних підривів російських військовослужбовців на власних мінах.

«Так, упродовж останніх трьох діб з вказаних причин загинули чотири військовослужбовці російсько-окупаційних військ», – уточнив речник.

У МОУ також зазначили, що мінування окупантами додаткових ділянок у тилу підвищує рівень небезпеки для цивільного населення, яке мешкає на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Читайте більше новин на тему: війна на Донбасі

Loading...