Новини » Регіони

На Тернопільщині поліція вилучає в жителів бойові патрони, гранати та вибухівку

На Тернопільщині за вихідні правоохоронці задокументували п’ять фактів незаконного поводження зі зброєю. Мешканці зберігають заборонені предмети вдома й розгулюють із ними вулицями.

Як повідомили IA ZIK у відділі комунікації обласного управління Нацполіції, у мешканця Теребовлянського району за місцем проживання вилучили пістолет «Stalker» та 42 набої.

У Підгаєцькому районі в двох місцевих жителів виявили 120 боєприпасів, гранату та обрізну гладкоствольну зброю.

У Зборові поліцейські під час поверхневого огляду одного з краян виявили гранату Ф1, з якою той розгулював вулицями райценру.

Незаконно зберігав у себе в домівці понад 200 бойових патронів житель Підволочиського району. 

«Всі предмети з обмеженим обігом поліцейські вилучили й передали в Тернопільський експертний криміналістичний центр. Відомості про події внесено в ЄРДР відповідно до ч. ст.263 ККУ», – повідомили у поліції.

У відомстві відзначили, що продовжують вилучати небезпечні предмети в населення в межах загальнодержавних профілактичних заходів «Зброя та вибухівка».

«Загалом від початку спецоперації правоохоронці Тернопільщини вилучили з незаконного обігу 20 одиниць вогнепальної зброї, з них 1080 патронів, 639 г вибухової речовини та 5 гранат», – повідомили у поліції.Loading...