live
Новини » Регіони 94

Чверть мільйона гривень для дітей-сиріт зібрали на Закарпатті під час благодійного балу

Чверть мільйона гривень для дітей-сиріт зібрали на Закарпатті під час благодійного балу
загрузка...
загрузка...

Традиційний, уже четвертий благодійний бал, відбувся в атріумі Закарпатської облдержадміністрації. Культурно-мистецька акція, присвячена Дню Європи та міжнародному дню захисту дітей, мала на меті зібрати кошти на підтримку Вільшанського дитячого будинку-інтернату, участь у ній взяли представники влади, дипломати, підприємці і меценати, інтелігенція Закарпаття.

«Сьогодні тут не зовсім звична картина для адміністративної будівлі – святково прибраний зал, елегантні леді у вечірніх сукнях, чудова музика, блиск келихів… Таке буває тільки раз на рік – до Дня Європи і міжнародного Дня захисту дітей, – звернувся до присутніх українською та англійською мовами в.о. голови облдержадміністрації Ярослав Галас. – Цього року лунали думки скасувати благодійний бал, наприклад, через стихійне лихо, яке накрило Закарпаття минулого тижня. Звичайно, що ми відкинули такі пропозиції. Цей захід має проводитися, щоб іще раз продемонструвати, що ми є частиною Європи і географічно, і ментально. Тому я щиро дякую всім, хто прийшов сьогодні у цей чудовий зал!».

Цьогоріч на благодійному аукціоні були представлені роботи вихованців Вільшанського дитячого будинку-інтернату. Під час торгів, які часом набували запеклої форми, було продано 28 мистецьких лотів. З урахуванням пожертв у фотозоні балу (9 тисяч 640 гривень) загалом організатори виручили 235 тисяч 100 гривень. Це значно перевершило кошти, зібрані в попередні роки. Для порівняння: на першому «Європейському балі» в 2016 році вдалося виручити понад 60 тисяч гривень, наступного, 2017 року, – майже 155 тисяч гривень, а минулорічний благодійний бал зібрав понад 170 тисяч гривень.

Кошти благодійних внесків керівництво будинку-інтернату планує витратити на купівлю деревообробної майстерні для своїх вихованців.

Опісля на всіх учасників аукціону чекала мистецька програма, – інформують в прес-службі Закарпатської ОДА.

Loading...
Loading...
Loading...