Новини » Політика

Тимошенко нарікає на «болото у парламенті», яке не хоче виборів у липні

ZIK

Юлія Тимошенко заявила про загрозу зриву дочасних парламентських виборів у липні.

Таку заяву голова фракції «Батьківщини» зробила під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), яке транслює телеканал ZIK.

Тимошенко заявила, що ВРУ слід негайно розпустити, а уряд змінити через створення нової коаліції у ВРУ. З її слів, дострокові вибори до ВРУ – перед загрозою, попри те, що близько 70% українців очікують дочасних виборів 21 липня.

«Якраз через Конституційний суд, який частково сформований за часів Януковича, все це болото у парламенті хоче пролонгувати своє життя ще до осені разом із підвищенням тарифів, зниженням заробітних плат, з відсутністю стратегій тощо. І КСУ планує стати співучасником у тому, щоб зірвати дострокові вибори до парламенту», – заявила Тимошенко та додала, що можна займатися «буквоїдством», проте коаліції у ВРУ давно не було.

«Якщо стара система разом із КСУ зірве дострокові парламентські вибори, це буде зроблено всупереч інтересам народу, суспільства і всупереч здоровому глузду», – сказала вона.

Як повідомляли, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.Loading...