Новини » Політика 2 червня, 2019, 20:19
ВР та уряд діяли, не розуміючи потреб людей на місцях, – співголова партії «Довіряй ділам» Труханов
Фото: прес-служба партії «Довіряй ділам»
Фото: прес-служба партії «Довіряй ділам»

Останні п’ять років засвідчили, що парламент та уряд діяли, не розуміючи потреб людей на місцях. Натомість місцеве самоврядування перебуває у щоденному безпосередньому контакті з людьми і живе з ними одним життям.

Про це під час з’їзду партії «Довіряй ділам» заявив співголова політичної сили, міський голова Одеси Геннадій Труханов, повідомляє прес-служба політичної сили на сторінці у Facebook.

З’їзд партії «Довіряй ділам», до якої увійшли представники місцевого самоврядування і мери з метою участі у позачергових парламентських виборах, відбувся 2 червня у Харкові.

Фото: прес-служба партії «Довіряй ділам»
Фото: прес-служба партії «Довіряй ділам»

Головою політичної сили обрали міського голову Харкова Геннадія Кернеса. Першою пропозицією, яку він вніс, стало обрання мера Одеси Геннадія Труханова співголовою партії «Довіряй ділам». На з’їзді делегати ухвалили рішення про участь у позачергових парламентських виборах, що відбудуться 21 липня 2019 року. Крім того, затвердили Маніфест оновленої партії.

Як зазначив під час виступу співголова партії «Довіряй ділам» Геннадій Труханов, останні п’ять років показали, що Верховна Рада та уряд діють, не розуміючи потреб людей на місцях.

«Ми, команда керівників, за плечима яких величезний досвід управління, великі успіхи в розвитку територій. Ми – політична партія «Довіряй ділам». І для нас ці слова не просто гасло, а стиль роботи. Ми хочемо, щоб саме він був покладений в основу нового соціально-економічного розвитку України. Саме місцеве самоврядування перебуває у щоденному безпосередньому контакті з людьми, живе з ними одним життям. У нашому маніфесті чітко зазначено, що закони України повинні захищати інтереси людей, а не намагатись обмежити їх», – заявив Геннадій Труханов.

Своєю чергою, Геннадій Кернес під час з’їзду заявив, що вибори президента 2019 року показали, що українці хочуть не розколу, а змін, та наголосив, що нині місцеве самоврядування має найвищу довіру і тут сконцентрована вся відповідальність.

Делегати з’їзду звернулися до інших партій і громадських організацій, закликавши долучитися до партії «Довіряй ділам» для спільної участі у виборах.

Як повідомляли, експерти заявляють, що під час виборів до ВРУ «партія мерів» на чолі з міським головою Харкова Геннадієм Кернесом і мером Одеси Геннадієм Трухановим може претендувати не лише на проходження прохідного бар’єру у 5% голосів, а й на вищий результат.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 07:57 :01