Новини » Світ 2 червня, 2019, 21:05
Уже 13: Число кандидатів на посаду прем’єра Британії знову зросло

Колишній міністр і депутат-консерватор Сем Джима став 13-м претендентом на посаду лідера Консервативної партії та глави уряду.

Як повідомляє «Європейська правда», про свою участь він заявив в ефірі Sky News.

Джима пообіцяв провести другий референдум щодо виходу Британії з ЄС, якщо він виграє.

«Я приєднуюся до перегонів за посаду нового лідера консерваторів і прем’єр-міністра, щоб розширити спектр представлених в ній позицій», – сказав він.

Джима був міністром університетів до листопада минулого року, коли він залишив уряд через незгоду із урядовою стратегією щодо Brexit. З тих пір він став прихильником ще одного референдуму.

«Кандидатів на пост прем’єр-міністра багато, проте висловлювані ними думки з питання про Brexit не відрізняються різноманітністю», – зазначив він.

Джима – син іммігрантів з Гани, він зробив кар’єру інвестора, а потім зайнявся політикою і був обраний до парламенту в 2010 році.

Як відомо, Тереза Мей офіційно оголосила, що піде у відставку з поста лідера Консервативної партії 7 червня. Вона залишиться керувати урядом, поки її партія не обере нового лідера.

Очікується, що Консервативна партія обере нового лідера до того, як Палата громад піде на літні канікули наприкінці липня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 05:16 :10