Новини » Політика 1 червня, 2019, 17:50
У Конгресі почули Ляшка, – політолог про статус України як головного союзника США
Олег Ляшко
Олег Ляшко

Представлений у Палаті представників Конгресу США законопроект щодо розширення оборонної допомоги і надання Україні статусу головного військово-політичного союзника США – важлива подія для національної безпеки та України в цілому.

Таку думку у коментарі виданню «Інформатор« висловив політолог Антон Візковський.

«Це, дійсно, важлива подія для національної безпеки та України в цілому, оскільки Америка сприяє тому, щоб наша країна змогла утримувати небезпечного і потужного ворога – Росію. Будемо сподіватися, що Конгрес США прийме правильне рішення, оскільки ми чекали цілих два роки на розгляд питання про надання Україні статусу військово-політичного союзника США. Можемо згадати, що ще в 2017 році за ініціативою Олега Ляшка Верховна Рада України ухвалила Звернення до Конгресу США щодо безпекових гарантій. В цьому Зверненні передбачалось надання Україні статусу союзника США без перебування в НАТО», – заявив Антон Візковський.

Політолог зауважив, що Олег Ляшко продемонстрував чіткість, послідовність позицій та розуміння важливості міжнародних відносин між США та Україною.

«На той час він був єдиний, хто рішуче намагався закріпити своє стратегічне бачення відносин з США на законодавчому рівні. Також він був першим, хто заявив, що Україна має стати військово-політичним союзником США. І йому це вдалося. У Конгресі США почули Ляшка. Це підтверджує той факт, що боротьба за інтереси країни обов’язково закінчиться перемогою», – сказав Антон Візковський.

Як повідомляли, у Палаті представників Конгресу США представили проект закону, що передбачає посилення підтримки суверенітету і територіальності цілісності України, розширення оборонної допомоги та надання нашій державі статусу головного військово-політичного союзника США.

Нагадаємо, Олег Ляшко прокоментував розгляд законопроекту про підтримку США України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 04:59 :08