Новини » Політика 396

Рахунок у матчі «депутати-Зеленський» – 2:1, – Цибулько

ZIK

Зараз важко оцінити рівень цензурування стенограми зустрічі керівників парламентських фракцій і президента Володимира Зеленського. Але якщо і голова Верховної Ради Андрій Парубій, і голова фракції Олег Ляшко говорять про те, що стенограма цензурована, то так воно є. Тому зараз ситуація виглядає не на користь Зеленського.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив політолог Володимир Цибулько.

«Поки що «рахунок зустрічі» між народними депутатами і Володимиром Зеленським – 2:1. Адже Зеленський програє тому, що двоє свідків цієї розмови  заявили про цензуру», – сказав Цибулько.

Він наголосив, що йому важко оцінювати рівень цензурування стенограми, але є політики, які це підтверджують. Тому Зеленський зараз програє.

«Коли голова Верховної Ради і однієї із парламентських фракцій Олег Ляшко говорять про те, що стенограма цензурована, це означає, що так воно є. Тобто суспільство введено в оману і зараз розставляються акценти. Також є важливою гра після, тобто гра тлумачень і трактувань. Тому, швидше за все, зараз є ситуація, яка просто заводить Зеленського і його команду в глухий кут», – прокоментував він.

Його співрозмовник у студії заступник Головного слідчого управління МВС у 2016 році, заслужений юрист України Григорій Мамка вважає, що подібні суперечки можна врегулювати юридичним шляхом.

«Суспільству треба говорити або правду, або взагалі нічого не оприлюднювати. На мою думку, якщо голови фракцій не можуть відкрито говорити з президентом, то можна окрім стенограми зробити протокол засідання, де кожен голова фракції зможе поставити свій підпис щодо того, які були ухвалені концептуальні і принципові рішення. Тоді і голова ВРУ не кричав би про те, що є цензура. Та й суспільство мало б можливість ухвалювати рішення в процесі виборів щодо дотримання своїх слів діями того чи іншого нардепа. Тому треба складати протоколи, ставити на них підписи, а потім вже від гри у слова прийде конкретна відповідальність», – наголосив Мамка.

Нагадаємо, Олег Ляшко вимагає оприлюднити відео із зустрічі Президента Зеленського із керівниками парламентських фракцій, а також повну стенограму, оскільки та, яку оприлюднили в АП, є цензурованою.

Такої ж думки голова Верховної Ради України Андрій Парубій, який також сказав про те, що в оприлюдненій стенограмі зустрічі керівників парламентських фракцій та Президента України Володимира Зеленського, яка відбулася 21 травня і під час якої йшла мова про зміни до виборчого законодавства, є перекручення тексту та вилучені окремі речення.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

загрузка...
загрузка...
Loading...