Новини » Політика 1 червня, 2019, 6:10
Президент має всі важелі, щоб показати кращу ефективність, – Омелян про відставку уряду
ZIK
ZIK

Я підтримав рішення уряду про відставку – тепер Зеленський може довести свою ефективність і сформувати нову коаліцію, внести свою кандидатуру Прем’єр-міністра, членів нового Кабміну, а щонайменше – оголосити їх публічно.

Це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Ведуча програми нагадала, що Верховна Рада відмовилася відправити у відставку уряд Володимира Гройсмана, який протягом трьох років жодного разу так і не прозвітував за свою діяльність. Відтак, який сенс такого демаршу уряду, якщо чинний Кабмін у випадку відставки все одно продовжив би виконувати свої повноваження до того часу, коли нова Верховна Рада не сформувала б новий уряд?

«Оскільки Президент Зеленський заявив, що головна проблема країни – це сам уряд, то цілком логічно, що уряд подав у відставку, і я підтримав це рішення. А тому тепер Володимир Зеленський бере на себе повну відповідальність за країну», – наголосив Міністр Омелян.

На його думку, тепер Президент має всі важелі та можливості, щоб продемонструвати набагато вищу ефективність.

«Коли заявляють про те, що Верховна Рада – стара, то пан Зеленський може довести свою ефективність і сформувати нову коаліцію, внести свою кандидатуру Прем’єр-міністра, членів нового Кабміну, а щонайменше – оголосити їх публічно. Адже чи не головна проблема в тому, що ми досі не знаємо, хто представляє Зеленського, і хто є у нього в команді, і що він збирається робити», – зауважив Володимир Омелян.

Нагадаємо, 20 травня у ВРУ відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського. Під час інавгураційної промови він закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що попросить Верховну Раду звільнити його з посади і продовжить роботу в «антикризовому режимі».

29 травня Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя рекомендував Верховній Раді визначитися шляхом голосування із заявою про відставку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

30 травня ВРУ не підтримала проект постанови про відставку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

 

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 14:37 :12