Новини » Політика 1 червня, 2019, 1:51
«Народний фронт» – це суто двоє осіб, – Доній
ZIK
ZIK

Ротація Верховної Ради і чиновників – це нормальна річ. Утім, деякі особи, здається, у політиці провели цілу вічність. Серед них і голова партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олесь Доній.

«Вважаю, що чиновник і депутат не повинні чіплятися за свої посади. Я добровільно позбавив себе депутатських повноважень, тому, що був одним із тих, хто голосував за їх дострокове припинення. Розумів, що знову можу не потрапити до ВРУ. Щиро кажучи, не бачу в цьому нічого страшного», – зазначив експерт.

Ротація ВРУ і чиновників – нормальна річ. Вони мають розуміти, що їх найняло суспільство на певний термін, а не вічність, пояснює Олесь Доній.

«Є люди, які були при владі, здається, завжди. Арсеній Яценюк, неначе, змалечку, після університету пішов по різних державних стежках. Можливо, для нього це єдиний варіант розвитку кар’єри. Звернімо увагу на те, що після того, як він перестав бути депутатом, ми нічого не чули про його діяльність», – каже політолог.

Олесь Доній переконаний, що насправді партію «Народний фронт» складають лише двоє людей.

«Арсеній Яценюк і Андрій Іванчук – це і є партія «Народний фронт». Вони не потонуть, знайдуть можливості залишатися в політиці, яка, на жаль, найперше, є грішми. Перебуваючи при владі, деякі люди уміють зібрати величезні статки. Це стосується не лише цієї двійки, а й Петра Порошенка. Такі особи точно знайдуть можливість повернутися в політику: пройти по мажоритарці чи спершу впливати на політику, а потім збирати з неї кошти», – додав експерт.

Нагадаємо, політолог Тарас Чорновіл прогнозує, що Арсеній Яценюк і Володимир Гройсман об’єднаються на виборах.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 09:39 :27