Новини » Політика 1 червня, 2019, 12:30
«Народ проти» на ZIKу – лідер рейтингу телеперегляду
Телеканал ZIK
Телеканал ZIK

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на ZIKу вкотре посіло перше місце в рейтингу телеперегляду за ключовими ЦА серед інформканалів у своєму слоті.

У п’ятницю, 31 травня, проект, ведучою якого є генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, вчергове став безумовним лідером у своєму слоті серед решти інформканалів. За цільовими аудиторіями «Вся Україна 18+» із часткою 2,94%, «Україна 18+ міста 50+» з часткою 3,64% та «Київ 18+» з часткою 3,93% відповідно ток-шоу «Народ проти» на ZIKy обійшло «112 Україна», NewsOne, «Прямий», «Канал 24», «Еспресо» та «5-й канал».

Нагадаємо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня минулого року. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 07:51 :33