Новини » Політика 1 червня, 2019, 4:45
Мосійчук вимагає у Зеленського позбавити громадянства Уляну Супрун
ZIK
ZIK

Вже минуло достатньо часу з дня подання інформаційного запиту щодо громадянства виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, хоча така ж проблема є не лише в неї. Але це впливає на роботу міністерства, зокрема щодо закупівлі ліків за кордоном.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на телеканалі ZIK говорив народний депутат України Ігор Мосійчук.

«У команді Зеленського треба починати з пана Данилюка, тому що він є секретарем Ради національної безпеки та оборони, а не чогось іншого. Бо мало того, що він у цій сфері як «слон у посудній лавці», так і ще й має громадянство іноземної країни. Також я звернувся з першим зверненням до Президента Зеленського щодо позбавлення українського громадянства пані Уляни Супрун для того, щоб припинити медичний експеримент над українською нацією, але відповіді так і не отримав», – розповів Мосійчук.

Він наголосив, що минуло вже достатньо часу для того, щоб дати відповідь на інформаційний запит. Тому, користуючись нагодою, звернувся до члена команди Гетманцева, щоб він передав іншим, що згідно із законом, депутатам треба надавати відповідь щодо корупційних діянь.

«Варто сказати про те, що виводяться з України мільярди коштів закордон на закупівлю ліків і під відсотки працюють закордоном невідомо на кого», – додав він.

На що експерт політичної партії «Слуга народу» Данило Гетманцев у студії заявив, що йому особисто не відомо про такі факти. Але якщо у Мосійчука є інформація, її можна надати. Адже, за його словами, уся команда Зеленського працює над тим, щоб припинити будь-які корупційні схеми, які існують у державі.

«Зрозумійте, є величезне джерело для вирішення, в тому числі і проблем із Міжнародним валютним фондом, а також погашення боргів. Бо та корупція, яка існує сьогодні в державі, є великою шкодою і не дає нашому суспільству розвиватися», – зазначив Гетманцев.

Що цікаво, представник уряду у ВР Вадим Денисенко раніше заявив про те, що жодна людина, яка критикувала виконуючу обов’язки міністра охорони здоров’я Уляну Супрун, протягом останніх місяців не могла дорікнути їй у корупційних скандалах. Ба більше, в медицині відбуваються зрушення і навіть стали менше красти державних коштів. Тому відбувається цілеспрямована кампанія проти Супрун, яка пов’язана з величезними коштами, що їх виділяє держава на медичну галузь.

Також Міністерство охорони здоров’я визначило десять напрямів роботи для подолання корупції в медицині.

До слова, під час виступу на 72 сесії Всесвітньої організації охорони здоров’я в Женеві виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун закликала ООН виключити Росію з Ради безпеки організації. Вона розповіла про просування реформи системи охорони здоров’я в Україні, яка відбулася на тлі п’ятирічної агресії з боку Російської Федерації, і підкреслила, що РФ весь цей час продовжує порушувати міжнародне право й права людини.

 

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 05:03 :19