Новини » Політика 1 червня, 2019, 5:10
Чумак: треба говорити людям правду. Ця війна надовго
ZIK
ZIK

Росія буде будь-якими способами підтримувати нестабільність в Україні, поки політичний курс країни буде йти в розріз із бажаннями Путіна. Тому треба розробляти стратегії, як боротися з нестабільністю.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Чумак.

Пан Чумака вважає, що війну на Донбасі неможливо закінчити ні за два тижні, ні за два роки. Тому що, на його думку, глибинною причиною війни є не Донбас і не проблеми, які виникали в 2014 році під час Майдану, а бажання Путіна.

«Я вважаю, що народу треба говорити правду, якою вона б не була. Ця війна у нас надовго. Глибинною причиною війни є те, що в Путіна є величезне бажання, щоб Україна була державою-сателітом Росії. Тобто державою, яка знаходиться в повному підпорядкуванні глобальної або геополітичної діяльності РФ», – зазначив народний обранець.

За його словами, Україна цього не хоче, її громадяни хочуть стати частиною вільної єврейської спільноти. І поки такі бажання будуть іти в розріз із бажаннями Путіна, РФ буде будь-якими способами підтримувати нестабільність в Україні.

«Наразі Росія підтримує нестабільність через Донбас. Не буде Донбасу – знайдуть інші чинники для того, щоб її підтримувати. Нам треба це чітко розуміти і розробляти стратегії, як боротися з різними можливими формами нестабільності в Україні», – переконаний Чумак.

Нагадаємо, співвласник «Кварталу 95» Борис Шефір вважає, що з Володимиром Путіним можна домовитися, щоб припинити війну, хоч у нього і є імперські амбіції.

Крім того, він заявив, що закон про українську мову потрібно скасувати, а квоти на радіо і телебаченні – прибрати.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 00:14 :23