Новини » Політика 31 травня, 2019, 16:20
Юрист розкритикував Зеленського за вибіркові зустрічі з антикорупційними органами
ZIK
ZIK

Зустріч Володимира Зеленського з Артемом Ситником та Назаром Холодницьким була помилкою. В Україні багато органів відповідають за антикорупційною діяльністю – з ними усіма і повинен зустрічатись Президент, а не з кимось вибірково.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив юрист, заступник головного слідчого управління МВС (у 2016 році) Григорій Мамка.

Він висловив переконання, що зустріч Зеленського з Ситником та Холодницьким, яка відбулась напередодні, не повинна була відбуватись у такому форматі.

«У нас не тільки НАБУ і САП борються з корупцією в Україні. Згідно з законодавством, з проявами корупції повинна боротись вся правоохоронна система. Там є ДБР, САП, НАБУ, ГПУ, СБУ, МВС, НАЗК і всі інші», – перераховує експерт.

Відтак, переконаний він, вірним рішенням була б зустріч Президента Володимира Зеленського з усіма учасниками правоохоронної системи.

«Не потрібно визначати 2-3 органи, на які ти робиш ставку. Необхідно відкрито створити робочу групу, побачити відмінності у законодавстві, проблеми у роботі, а потім вже ухвалювати концептуальні рішення у вигляді протоколу або рішення робочої групи», – пояснює Григорій Мамка.

Як наслідок, розповідає юрист, це все необхідно викласти у законодавчій ініціативі щодо внормування законів і вже тоді запускати в роботу.

«Схожі зустрічі вже були у Верховній Раді, коли викликали Ситника і Холодницького. Ніхто не розумів, що відбувалося, а вони просто один про одного розповіли різну негативну інформацію. Доки не буде конкретних рішень і розмови з усіма правоохоронними органами, ми тільки слідкуватимемо і будемо давати час на виправлення», – резюмував екс-заступник головного слідчого управління МВС.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником і керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 16:42 :06