Новини » Політика 31 травня, 2019, 16:49
У Президента оприлюднили «кастровану» стенограму, – Ляшко
<nbsp;>

Олег Ляшко назвав «кастрованою» оприлюднену стенограму з консультацій лідерів фракцій із новообраним Президентом і вимагає викласти повний відеозапис цієї зустрічі.

Про це повідомляє Інформатор.

«Я уважно прочитав стенограму і точно пам’ятаю, як сказав Зеленському, і це підтвердять всі, про те, якщо він буде порушувати Конституцію і закони України – його будуть переслідувати до кінця життя, як Піночета, якого в Лондоні у 80 років затримали, і помер він під арештом», – зазначив «радикал».

Крім того, повідомляється, що під час переговорів з лідерами фракцій пан Богдан, який на той момент не мав ніякого офіційного статусу, постійно смикав Зеленського то за штани, то за рукав, щоб той не «ляпнув» нічого зайвого.

«З цього приводу я теж зробив зауваження, але і цього немає в стенограмі. Тому ми наполягаємо на тому, щоб була оприлюднена не «кастрована» стенограма, а повний відеозапис цієї зустрічі», – заявив Ляшко.

Та навіть із оприлюдненої стенограми для українців має бути очевидно – Зеленський проти прозорості і відкритості, підкреслив лідер «Радикальної партії».

«Я півгодини вимагав у нього включити пряму трансляцію та запросити журналістів, які чекали три години біля Адміністрації Президента результатів консультацій, щоб вся країна бачила, про що домовляються в цих таємних кабінетах. Я вимагав від Зеленського не порушувати Конституцію, змінити виборчу систему, скасувати мажоритарку, дати мені відповідь на питання щодо долі закону про мову, долі продажу землі, співпраці з МВФ і скасування рішення уряду про підвищення цін на газ. На жодне з цих питань Зеленський не відповів», – розповів політик.

Рупором Володимира Зеленського виступають його бізнес-партнери, зауважив Олег Ляшко, і попередив українців про реванш проросійських сил.

«Що у Зеленського на умі – те у його бізнес-партнера Шефіра на язиці! Шефір в інтерв’ю сказав, що треба «скасувати закон про мову, українську мову прибрати з телебачення і радіо, Путін не маніяк, і ми з ним домовимося». Оце те, що думає сам Зеленський. Ці дрібні «гопники» з проросійським мисленням, які дорвалися до влади, і своїми діями ведуть країну до нової революції і розвалу, які намалювали у своєму фільмі «Слуга народу», – заявив нардеп.

Він наголосив, що не може бути навіть думки про те, щоб скасувати закон про мову чи домовлятися з Путіним, бо, мовляв, хто поверне життя десятків тисяч українців, яких вбив «хороший» Путін?

«Хто поверне території, які він загарбав? Я вважаю, що це прямі докази проросійського реваншу, який втілюватимуть Зеленський і його компанія у новому парламенті», – вважає Ляшко.

Нагадаємо, що раніше Парубій також розкритикував стенограму, опубліковану АП Зеленського.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 13:35 :49