Новини » Політика 31 травня, 2019, 11:58
Стенограма – цензурована: Ляшко заявив про «вирізане» із запису скандальне порівняння Зеленського
Олег Ляшко. Фото: president.gov.ua
Олег Ляшко. Фото: president.gov.ua

Олег Ляшко вимагає оприлюднити відео із зустрічі Президента Зеленського із керівниками парламентських фракцій, а також повну стенограму, оскільки та, яку оприлюднили в АП, є цензурованою.

Про це голова фракції Радикальної партії заявив під час ранкового засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK.

Нардеп зауважив, що після того, як ознайомився із стенограмою зустрічі Президента Володимира Зеленського із лідерами парламентських фракції, що відбулася 21 травня, має підстави стверджувати, що її оприлюднили у цензурованому вигляді.

«Зокрема, у моєму виступі під час зустрічі з Президентом Зеленським я йому сказав про те, що, якщо він буде порушувати Конституцію і закони України, його будуть, як Піночета, доганяти все життя. І нагадав йому Піночета, якого у 80 з лишком років заарештували у Лондоні і він помер, перебуваючи під арештом. У стенограмі, яка вчора була оприлюднена, цього уривку моєї розмови із Президентом Зеленським немає», – заявив Олег Ляшко.

Він звернувся до Президента, нагадавши тому про відкритість, про яку він говорить.

«Якщо ви такий прихильник прозорості, для чого ви запроваджуєте цензуру? Я вимагаю від Зеленського оприлюднити відео зустрічі моєї, лідерів інших фракцій із Президентом в АП, та оприлюднити повну, нецензуровану стенограму», – заявив Олег Ляшко та додав, що, як він помітив, у виступі голови ВРУ Андрія Парубія теж вирізані певні моменти.

Нардеп також заявив, що бізнес-оточення, призначене Президентом Зеленським на посади, це пряме порушення антикорупційного законодавства, оскільки ніхто із новопризначених посадовців не заявив про конфлікт інтересів. Ляшко звернувся до НАЗК з вимогою скласти протокол про корупцію проти нового керівника держави.

Нагадаємо, 21 травня, відбулися консультації за участю Президента Зеленського та голів парламентських фракцій. Як повідомляли, Володимир Зеленський запропонував знизити прохідний бар’єр до ВРУ та скасувати «мажоритарку».

27 травня голова ВРУ Андрій Парубій вимагав від представника Президента України Володимира Зеленського у ВРУ Руслана Стефанчука не дискредитувати український парламент заявами про начебто досягнені під час консультацій домовленості щодо змін до виборчого законодавства. Він вимагав оприлюднити стенограму зустрічі.

30 травня була оприлюднена стенограма зустрічі президента Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій.

Стенограма зустрічі Володимира Зеленського з лідерами фракцій та керівництвом Верховної Ради показала, що депутати не давали прямої згоди на проведення виборів за закритими партійними списками. Раніше представник Зеленського заявив, що закриті списки учасники зустрічі підтримали.

31 травня голова ВРУ Андрій Парубій заявив, що у стенограмі є перекручення тексту та вилучені окремі речення.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 20:35 :39