Новини » Політика 31 травня, 2019, 15:20
Проблеми є: за два тижні РНБО вдруге розгляне ситуацію в енергетичній сфері
ZIK
ZIK

Через два тижні Рада нацбезпеки та оборони збереться на окреме засідання, присвячене вирішенню проблем в енергетичній сфері.

Про це під час брифінгу, який транслює телеканал ZIK, після першого засідання РНБО під головуванням Президента України Володимира Зеленського заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Данилюк.

Секретар РНБО повідомив, що на засіданні розглядали питання щодо безпеки в енергетичній сфері.  Він зазначив, що засідання відбулося у новому форматі, що дозволило провести обговорення теми з урахуванням усіх думок учасників дискусії. Олександр Данилюк зазначив, що серед численних запрошених були представники регуляторів в енергетичній сфері, державних компаній.

«Була досить гаряча дискусія щодо всіх актуальних питань, з якими зараз стикається Україна в енергетичній сфері. Проблеми є. Їх приховувати не можна, незважаючи на гарячий передвиборчий період», – заявив секретар РНБО.

Він зазначив, що новий формат було застосовано з огляду на те, що обговорювали проблеми, які накопичувалися роками і протягом тривалого часу не могли знайти рішення. Олександр Данилюк зауважив, що на одній нараді ухвалити необхідні рішення неможливо, тому вирішили дати два тижні для того, щоб учасники наради, КМУ запропонували рішення щодо тих проблем, які були визначені як пріоритетні, та впровадили ці рішення.

Ті питання, які не може вирішити КМУ і потребують повноважень РНБО, будуть вирішені на окремому засіданні Радбезу, присвяченому енергетичній темі. Таке засідання може відбутися через два тижні.

Нагадаємо, у ніч на середу, 29 травня, в селі Сілець Сокальського району Львівської області на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» на горизонті 242 м сталося обвалення породи. Під завалами опинилися двоє гірників.

29 травня Президент України Володимир Зеленський прибув на Львівщину та відразу вирушив на шахту «Лісова», де загинули гірники. Він зустрівся із рідними загиблих і працівниками шахти.

Президент Зеленський скликав РНБО через трагедію з гірниками на Львівщині.

31 травня члени Ради національної безпеки іта оборони на першій нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського мали обговорити питання енергетичної галузі, зокрема вугільної промисловості, ядерної та газової енергетики.

Як повідомляли, Президент України Володимир Зеленський затвердив склад Ради національної безпеки та оборони України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 19:39 :12