Новини » Суспільство 31 травня, 2019, 15:40
НАСА відправляє своїх астронавтів у глибини Атлантики для підготовки до місії на Місяць
Фото: NASA
Фото: NASA

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (НАСА) готується до майбутньої місії на Місяць: організовує проект NEEMO, суть якого відправити своїх астронавтів тренуватися у підводну базу «Водолій».

Як передає Future, наразі НАСА найбільш зосереджене на місії на Місяць.

Уже цього літа астронавти національного управління приєднаються до групи дослідників, які живуть і працюють у спеціальній підводній лабораторії під Атлантикою – «Водолій».

Таким чином майбутніх розвідників Місяця підготують до суворого навколишнього простору, який є на поверхні супутника Землі. Більше того, під час цієї морської експедиції науковці зберуть дані щодо того, як кожен з астронавтів поводиться в екстремальних умовах і як їхнє тіло реагує на подібні зміні.

Видання наголошує, що «Водолій» – єдина постійна діюча підводна лабораторія у світі. Хоч вона і належить Міжнародному університеті Флориди, її експлуатують й інші установи – НАСА і ВМС США.

Ведучий проекту NEEMO Білл Тодд зазначає: «Тісні паралелі морського і космічного освоєння будуть чітко продемонстровані під час цієї підводної місії».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 13:13 :07