Новини » Регіони 37

На Закарпатті силовики вчилися запобігати терористичній загрозі

На Закарпатті силовики вчилися запобігати терористичній загрозі

Два дні на Закарпатті тривають масштабні навчання всіх правоохоронних структур. Силовики відпрацьовують навички дій в умовах терористичної загрози.

Умови навчання максимально наближені до реальних. Тренування проводять одразу в двох районах області – на Перечинщині та Великоберезнянщині.

Планові дводенні тактико-спеціальні навчання проводить координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області.

Задіяні в навчаннях представники суб’єктів боротьби з тероризмом на практиці відпрацювали весь комплекс заходів щодо нейтралізації умовних диверсантів. Останні, за тактичним задумом навчань, планували на території двох сусідніх районів вчинити вибухи, підпали та інші злочинні дії, спрямовані на руйнування чи пошкодження життєво важливих для регіону об’єктів.

Для ліквідації наслідків можливої терористичної загрози від управління ДСНС України у Закарпатській області залучався Ужгородський зведений загін, до складу якого входять підрозділи ДСНС з дислокацією в мм. Ужгород, Перечин, Чоп й смт В.Березний та Середнє. Також у групі з ліквідації загрози можливих вибухів працювало два піротехнічні розрахунки аварійно-рятувального загону спецпризначення. Надзвичайники гасили умовну пожежу, ліквідовували наслідки умовного вибуху і руйнувань, шукали та рятували потерпілих та здійснювали заходи щодо їх життєзабезпечення – інформують в ДСНС Закарпаття.

На Закарпатті силовики вчилися запобігати терористичній загрозі
На Закарпатті силовики вчилися запобігати терористичній загрозі

Завдяки спільним діям силовиків «терористи» були виявлені та знешкоджені, наслідки їх підривної діяльності нейтралізовані. Координаційна група АТЦ детально проаналізувала кожен етап тренувань, відзначивши високий рівень готовності суб’єктів боротьби з тероризмом з протидії диверсійним та терористичним загрозам в екстремальних умовах та ефективність використання сил та засобів.

У тренуваннях взяли участь підрозділи СБУ, Нацгвардії, Збройних сил України, Держприкордонслужби, Нацполіції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 

Loading...
Loading...
Loading...