live
Новини » Події

Хуліганство вартістю понад $8 тис.: біля Києва закидали камінням швидкісний поїзд

Пасажирський поїзд Hyundai-724. Фото: sq.com.ua

Вчора, 30 травня, о 22:50 на перегоні Сорочий Брід – Мотовилівка біля Києва хулігани закидали камінням швидкісний поїзд №716 Львів – Київ і розбили лобове скло кабіни машиніста та бокове – пасажирського вагона.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

«Про випадок було повідомлено правоохоронців. На щастя, під час нападу ніхто не постраждав, однак не завжди все закінчується лише фінансовими витратами залізниці на відновлення вагонів – кидання предметів у поїзди під час руху може призвести до травмування людей. Незаконні втручання в роботу залізниці – одна з болючих проблем швидкісного руху. Псування майна залізниці та колій зокрема – соціально-культурна проблема, що суттєво впливає на безпеку пасажирів», – йдеться у повідомленні.

Укрзалізниця застерігає громадян від необдуманих вчинків, які можуть спричинити небезпечну ситуацію на залізничному транспорті та призвести до трагічних наслідків.

Швидкісні поїзди Укрзалізниці курсують зі швидкостями до 160 км/год, тож протиправні дії сторонніх осіб небезпечні для локомотивної бригади, адже травмування локомотивної бригади, може призвести до втрати керування швидкісним електропоїздом. При пошкодженні лобових вікон можливе також травмування пасажирів.

Орієнтовні збитки Укрзалізниці від заміни лобового скла кабіни електропоїзда складають понад $8 тис. Крім того, для заміни лобового скла електропоїзд відстороняється від роботи на три доби, що також порушує технологічний процес експлуатації поїздів та додає збитків залізниці.

За 5 місяців цього року було пошкоджено 47 склопакетів, і збитки акціонерного товариства, пов’язані з заміною склопакетів, склали близько 700 тис. грн. У 2018 році хулігани пошкодили в пасажирських поїздах 124 лобових вікна на суму близько 1,5 млн грн.

Loading...