Новини » Політика 31 травня, 2019, 22:50
Гройсман про співпрацю з МВФ: Вибори нас призупинили

Завдання Кабміну й особисто прем’єр-міністра – підтримати стабільність та економічне зростання попри виборчий період і зумовлену цим вимушену паузу в діалозі з міжнародними партнерами.

Про це в ефірі одного з телеканалів сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

«У людей сьогодні є надія, люди в очікуванні позитивних речей. Моє головне завдання – втримати країну, аби ми не зійшли з дороги економічного зростання, низької інфляції, планового обслуговування боргу. Я за все, що робить країну сильнішою. Тут я партнер. Якщо є інші сценарії – вони не для мене», – сказав Гройсман.

Глава уряду також не виключив, що сценарії розвитку держави будуть закладені в подальшу програму співпраці з міжнародними партнерами, передусім, Міжнародним валютним фондом, місія якого працювала в Україні останні два тижні.

«Сьогодні ми не зможемо подолати виклики, які стоять перед нами, не користуючись підтримкою міжнародних партнерів. Подобається це комусь чи ні. І я хочу сказати, що МВФ готовий працювати з Україною. Думаю, у нас буде програма, доповнена серйозними питаннями. Програма, яку ми виконуємо зараз, – оптимальна й ефективна, але вибори нас призупинили. Проте ми в повній взаємодії», – зазначив Гройсман.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 16:29 :30