Новини » Суспільство 31 травня, 2019, 21:20
Федір Стригун в реанімації, потрібна кров, – син народного артиста
Федір Стригун. Фото: Микола Тис/ZIK
Федір Стригун. Фото: Микола Тис/ZIK

Відомий український режисер та актор Федір Стригун перебуває в реанімації у Києві. Його син просить про допомогу – артисту потрібна кров.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Відомо, що пана Стригуна прооперували, він прийшов до тями і самостійно дихає.

«Федір Стригун прооперований. Зараз у реанімації. Прийшов до тями. Дихає сам. – Ось цей не надто щедрий інформаційний набір, який вдалося отримати від людей у білому. я їх розумію і у жодному разі не засуджую їхню холоднокровність, а інколи і цинічність у спілкуванні з гіперчутливими родичами пацієнтів», – пише його син Назар.

Також він додав, що артисту необхідна кров будь-якої групи та резусу. Для детальнішої інформації потрібно написати в приватні повідомлення.

«о! є ще одна важлива справа! потрібна кров! група та резус значення на мають. хто має можливість – пишіть мені у приват!» – каже його син.

Варто додати, що Федір Стригун перебуває в реанімації у Києві.

Нагадаємо, Федір Стригун – український режисер та актор. Також він художній керівник, режисер-постановник і актор Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької. Народний артист України (1979), голова Львівського міжобласного відділення НСТД України, доцент, член-кореспондент Академії мистецтв України.

Серед спектаклів, які він поставив – «Хазяїн», «Суєта», «Житейське море» І. К. Карпенка-Карого, «Гайдамаки» Т.Шевченка, «Маруся Чурай» Ліни Костенко, «Народний Малахій» та «Маклена Ґраса» Миколи Куліша, «Мазепа» (трилогія) Б.Лепкого, «Ромео і Джульєтта», «Гамлет» В.Шекспіра, «УБН» Г.Тельнюк та інші. Федору Стригуну належить відкриття і сценічне втілення творчості незаслужено забутого композитора Ярослава Барнича і його оперет «Шаріка» та «Гуцулка Ксеня».

За 40 років творчої діяльності він зіграв понад сотню ролей. Фільми з його участю: «Пропала грамота», «І в звуках пам'ять відгукнеться…», «Запорожець за Дунаєм», «Дударики», «Камінна душа» та інші – принесли славу кіноактора. Лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, премії ім. І. Котляревського та премії ім. М. Садовського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 17:17 :57