Новини » Політика 31 травня, 2019, 10:15 блоги
Дрібка гумору від екс-кандидата у Президенти
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч

Щойно наскочив на геть маргінальне повідомлення про те, що «нова надія» України Віктор Павлік не просто надумався йти у політику, але й визначився з партією, у списку якої буде штурмувати владний Олімп.

Це більшості з Вас невідома партія «Стабільність» Василя Журавльова, голови федерації футболу Маріуполя (я навіть не знав, що така федерація існує). А сам пан Василь був ледве не переможцем президентських виборів. Ну пару мільйонів голосів забракло... Набрав аж 8453 голоси й посів гідне 28-ме місце, обігнавши аж 11 інших кандидатів від Киви й до Насірова.

Звісно, з такою підтримкою Павліка ми в Раді скоро не побачимо. Але сам Журавльов у чомусь навіть симпатичний. На відміну від Киви, він не брутальний фрік, зате вніс у кампанію дрібку хорошого гумору.

Я ще в той час відклав посилання на два ролики Журавльова, але якось не було нагоди опублікувати, а зараз, коли ледь не кожна новина приносить депресію та обурення, хочу добавити вам у стрічку трошки гумору. Гляньте на ці два ролики, хоч посмієтеся.

Як я люблю цю щиру провінційну наївність...

 

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 23:18 :48