Новини » Політика 31 травня, 2019, 11:47
Аваков заявив, що не балотуватиметься до Ради
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що не буде балотуватися на позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня.

Про це він написав у Facebook.

«Для того, щоб гарантувати рівновіддаленість та неупередженість системи МВС на парламентських виборах, я прийняв рішення не брати політичної участі у цій виборчій кампанії і не балотуватися в народні депутати України», – пише міністр.

Аваков запевнив, що як міністр, «чесно виконає свої обов’язки з координації діяльності Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Прикордонної та Міграційної служби із забезпечення виборчого процесу на позачергових парламентських виборах».

«У нас достатньо сил, засобів та досвіду провести парламентські вибори на найвищому рівні», – наголосив міністр.

Аваков повідомив, що робоча група МВС відновила свою діяльність в тісній співпраці з партнерами: Центральною виборчою комісією та Громадянською мережею «ОПОРА».

«Закликаю усіх кандидатів вести виборчу кампанію у суворій відповідності до Закону, не застосовувати сумнівні та протизаконні схеми і співробітничати з МВС в частині забезпечення громадської безпеки», – сказав міністр.

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 02:18 :01