Зеленський виконав пораду Путіна: інший погляд на повернення Саакашвілі

ZIK

Пам’ятаєте, коли було питання про паспорти і громадянство, то Путін радив Зеленському повернути громадянство саме Саакашвілі. І от як зараз складається історія!

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук.

Відповідаючи на питання ведучого, на що розраховує Міхеїл Саакашвілі, повернувшись до України, Ірина Верещук зазначила, що він однозначно не буде повертатися в Одесу. На її думку, екс-губернатор Одеської області хоче чогось більшого.

А от на думку політичного експерта Юрія Рубана, із Саакашвілі уже провели переговори, і він знає свою роль в Україні.

Читайте також: Оприлюднено текст законопроекту про імпічмент Президента

«Але якщо хтось вважає, що він буде дотримуватися домовленостей, то це ілюзія. Він не буде грати за чиїмось сценарієм. Через півроку може розпочатися критика Зеленського, як була критика Порошенка. Саакашвілі зараз треба набрати голоси. Зрозуміло, що він буде критикувати Порошенка, але це йому нічого не дасть», – зауважив Юрій Рубан.  

Ірина Верещук також нагадала, що повернути українське громадянство екс-президенту Грузії радив і президент Росії Путін.

«А пам’ятаєте, коли було питання про паспорти і громадянство, то Путін радив Зеленському повернути громадянство саме Саакашвілі. І от як складається історія, що навіть Путін радить повернути Міхаїла Ніколозовича в громадянстві»,– прокоментувала Верещук.

Як повідомлялося, колишній президент Грузії та екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі повернувся до України.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський вніс зміни до Указу свого попередника Петра Порошенка та повернув громадянство екс-губернатору Одеської області Міхеїлу Саакашвілі. 

Також зазначимо, що Арсен Аваков відмовився коментувати повернення Саакашвілі в Україну.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...