Новини » Політика 30 травня, 2019, 15:10
Зеленський мав можливість сформувати уряд, – Розенко
ZIK
ZIK

У Володимира Зеленського немає особливого бажання брати на себе відповідальність і формувати новий уряд. Тож ВР не ризикнула кинути державу в буремні часи і залишити перед дефолтом без Кабміну.

Таку думку у кулуарах парламенту висловив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, трансляцію вів телеканал ZIK.

Він наголосив: рішення Верховної Ради щодо відставки прем’єр-міністра Володимира Гройсмана було цілком прогнозованим.

«В момент, коли інший уряд не сформований, а, судячи з усього, у президента немає особливого бажання брати на себе відповідальність і формувати новий, очевидно, що ВР не ризикнула кинути державу в буремні часи і ставити перед дефолтом без уряду», – наголосив Розенко.

Тож він підкреслив: таке рішення нардепів є зрозумілим, хоча й після заклику Зеленського про необхідність зміни Кабміну уряд таки подав у відставку.

«Ми дали можливість новому президентові продемонструвати своє бажання і сформувати новий уряд. Якщо цього не було зроблено, очевидно, що ВР ухвалила рішення», – зазначив віце-прем’єр-міністр.

Водночас він прокоментував і закиди депутатів про те, що Кабмін не звітує перед парламентом.

«Кабінет міністрів, згідно Конституції, подав до Верховної Ради вчасно і в повному обсязі звіт про свою діяльність. Документ перебуває у ВР, Кабмін готовий прийти і прозвітувати про свою роботу в будь-який момент, коли це визначить ВР», – розповів Розенко.

Народні депутати не підтримали відставку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 23:23 :24