Новини » Економіка 30 травня, 2019, 16:51
Завдяки інвестиціям ДТЕК «Павлоградвугілля» вдвічі збільшило видобуток, – гендиректор Воронін
Вугілля
Вугілля

З моменту приватизації вугільних підприємств «Павлоградвугілля» компанія ДТЕК інвестувала у них 21 млрд гривень. Це дало можливість збільшити видобуток в 2 рази – з 10 млн до 20 млн тонн на рік.

Про це заявив генеральний директор «ДТЕК Павлоградвугілля» Сергій Воронін, повідомляють Українські новини.

«У 2004 році, коли ми брали участь в приватизації «Павлоградвугілля», підприємства видобували 10 млн тонн. За 14 років ми інвестували в підприємства 21 млрд гривень. За підсумками 2018 року, ми збільшили показник видобутку в 2 рази – видобули 20 млн тонн вугілля газових марок, а за 5 місяців 2019-го вже отримали 7,7 млн тонн і пройшли 41,8 км гірничих виробок», – розповів Воронін.

За словами генерального директора «ДТЕК Павлоградвугілля», мета компанії – забезпечити енергонезалежність України.

«Наше вугілля використовується на українських теплостанціях і це дуже важливо для всієї держави. Ми знижуємо необхідність закупівлі вугілля закордоном, а це означає створення робочих місць тут і вкладення грошей в економіку рідної країни», – підкреслив Воронін.

Він наголосив на важливості постійного інвестування в активи для одержання результату.

«Усі ці виробничі показники неможливі без стабільного інвестування у виробництво. Кожна видобута тонна – це і підготовка гірничих виробок, і закупівля обладнання та багато-багато іншого. Для того, щоб у шахтарів була можливість видобувати вугілля, минулого року ми вклали у виробництво 3,3 млрд гривень. Ці гроші направили в основному на придбання та капітальний ремонт гірничо-шахтної техніки, безпеку праці та дотримання екологічних норм», – зазначив Воронін.

Як повідомлялося раніше, Президент Володимир Зеленський скликав на п’ятницю, 31 травня, засідання РНБО через проблеми у вугільній галузі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 23:47 :01