live

Яка ще мета може надихнути, щоб брати участь у наступних виборах?

Коли я в 2012 році йшов у Верховну Раду в мене була мета. Чи то мрія. Чи то дві мети і мрії.

Перша – це реально бомбанути по корупції, примусити про неї говорити (бо тоді про корупцію навіть собаки не гавкали), назвати прізвища, змінити правила і створити інституції.

Друга – змінити правила входу в політику. Відкрити ліфти. Змінити виборчу систему, дати можливості виборцю впливати на розміщення кандидатів у списку партій, змінити імунітети та спростити процедури відповідальності.

Першу я реалізував. Я один із авторів усіх антикорупційних законів. Усіх. Про відкритість реєстрів, про відкритість публічних коштів, про електронні декларації, про створення НАБУ, НАЗК, ДБР та АКСУ. І ще ціла купа по «мєлочі». І навіть якщо вам здається, що результат не такий, як хотілось би, він є.

Друга – в стадії реалізації. І хоча проект 1068-2 17.10.17 Рада провалила, він все одно є частиною Виборчого кодексу щодо виборів народних депутатів. І ці зміни невідворотні.

Невідворотно будуть проголосовані закони про зміни щодо імунітетів, імпічмент та ТСК. Невідворотно будуть зміненні функції СБУ. Невідворотні демонополізація та кінець олігархів.

І це не моя заслуга, це просто запит часу, до формування якого я приклався.

Я за ці сім років не спромігся «стати бізнесменом», або «рєшалою». Влада як функція теж мені не цікава. Я хочу владу, як «можливість». Можливість змін.

Скажіть, яка ще мета може мене надихнути, щоб брати участь у наступних виборах?

Читайте більше новин на тему: парламентські вибориLoading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...