Новини » Економіка 30 травня, 2019, 6:52
Витрати українців на комуналку в 4 рази більші, ніж у країнах ЄС, – Каплін
ZIK
ZIK

Українці витрачають на комунальні платежі в 4 рази більше своїх доходів, аніж європейці.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Каплін.

Пан Каплін вважає, що українці найбільше витрачають на комунальні послуги, а не на продукти харчування, про що каже офіційна статистика.

«Наші громадяни витрачають 45% своїх доходів на комунальні послуги. І цей показник у 4 рази більший, ніж у європейських країнах. А в таких країнах, як Німеччина і Франція цей показник зовсім інший. Українці витрачають набагато менше грошей на їжу і багато в чому себе обмежують», – зазначив народний обранець.

Також, за його словами, він продовжує дотримуватися позиції, незважаючи на всі висміювання, що ціна на газ для населення завищена в 4 рази, і що людей змушують віддавати останні копійки МВФ саме через завищені тарифи. 

«Але я продовжу говорити, і за мною вже повторяє Юлія Тимошенко, Юрій Бойко й інші експерти, політики, що, дійсно, ціна на газ завищена у 4 рази», – наголосив Каплін.

Водночас він констатував, що вся надія зараз на перезавантаження влади. Хоча його бентежить те, яким може виявитися це перезавантаження. 

«Я вже бачу, хто кого буде вести. Буде такий склад парламенту й уряду, що ці люди не матимуть жодної уяви про те, що власне робити. А взята велика відповідальність», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що дані Державної служби статистики України свідчать, що доходи населення України за 2018 рік зросли на 21,4% у порівнянні з 2017 роком.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 19:21 :18