Новини » Суспільство

Врятувати життя молодого батька: На Львівщині збирають кошти для Миколи Вагеника

Микола Вагеник

30-річний Микола Вагеник з Новояворівська бореться з важким і рідкісним захворюванням – алпластичною анемією. Аби жити далі, йому потрібна термінова пересадка кісткового мозку.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Слабкість та швидку втому Микола відчув два місяці тому. За два тижні медики змогли діагностувати, що відбувається з чоловіком. У Миколи виявили рідкісне захворювання – апластичну анемію, яка характеризується тим, що кістковий мозок не працює.

Врятувати життя може лише пересадка кісткового мозку. Донором, ймовірно, стане рідний брат Миколи. Та на це треба майже 100 тисяч доларів. Микола є єдиним годувальником сім’ї – разом з дружиною вони виховують 5-річну донечку, яка хворіє на важку форму ДЦП. Тож зібрати кошти вкрай важко. Наступного тижня чоловік летить з братом на спеціальні аналізи до турецької клініки. Де опісля Миколі і мають провести трансплантацію. До цього часу потрібно оплатити усю суму.

Сім’я Миколи просить всіх, хто має можливість допомогти молодому чоловіку отримати шанс на здорове життя, перевести кошти на ці рахунки:

5168 7422 2083 3077 Вагеник Микола Сергійович

4149 4991 2350 7152 Вагеник Сергій Анатолійович – батькоLoading...