Новини » Події 30 травня, 2019, 17:12
В Україну заборонили ввезення ще п’ятьох книг із Росії
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Державний комітет телебачення і радіомовлення на підставі висновків експертної ради відмовив ТОВ «Якабу Трейд» у ввезенні з території Російської Федерації ще п’яти книг.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Так, ознаки пропаганди держави-агресора знайдено у книгах московських видавництв «Альпина Паблишер», ТОВ «Издательство «Добрая книга», ТОВ «Клевер-Медиа-Групп» та ТОВ «Манн, Иванов и Фербер».

Зокрема, не буде розповсюджуватися в Україні дитяча книга Євгенії Попової та Лілу Рамі «Найди и покажи. Кем я стану?» (видавець – ТОВ Клевер-Медиа-Групп»),у якій окремі глави присвячені пропаганді російських силових структур і військових професій.

Також підприємці не отримали дозвіл на ввезення з території держави-агресора книги М. Дорофєєва «Джедайские техники», у якій автор використовує для прикладів креативного і швидкого мислення символи комуністичної доби. Подібні приклади «життя-подвигу» присутні й у книзі Марини Мелії «Бізнес – це психологія».

Не надано також дозвіл на ввезення російських перекладів книг Френсіса Реймонда «История бизнеса. День за днем» та Джолайн Годфрі «Как научить ребенка обращаться с деньгами», оскільки видавець – ТОВ «Издательство «Добрая книга» – використав у оформленні видань символіку держави-агресора.

Нагадаємо, що, починаючи з 20 травня 2017 року, дати набуття чинності постанови Кабінету Міністрів №262 «Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України», станом на 30 травня 2019 року Держкомтелерадіо надав 3377 відмов у видачі дозволів.

Зокрема, на підставі негативних висновків експертної ради Держкомтелерадіо у зв’язку з невідповідністю Критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України, надано 211 відмов у видачі дозволів на ввезення 1 031 000 примірників видань антиукраїнського змісту, а також прийнято рішення про анулювання 1 виданого раніше дозволу.

Ще 3166 відмов надано внаслідок подання суб’єктами господарювання не в повному обсязі пакетів документів, необхідних для одержання дозволу, або виявлення у поданих документах недостовірних відомостей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 05:41 :40