Новини » Політика 30 травня, 2019, 13:17
У Раді дорікнули Гройсману тим, що той «не показував, як керував державою»
ZIK
ZIK

Приступаючи до виконання своїх обов’язків, прем’єр-міністр Володимир Гройсман обіцяв, що «покаже, як керувати країною». Однак, за весь цей час він жодного разу навіть не звітував про свою роботу перед Верховною Радою.

Про це під час пленарного засідання ВРУ, на якому розглядається питання про відставку Володимира Гройсмана, заявила голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення діяльності Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств комітету з питань правової політики Наталія Новак. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Вона підкреслила, що напередодні комітет ВРУ з питань правової політики розглянув питання про відставку Володимира Гройсмана і ухвалив рішення рекомендувати Раді шляхом голосування визначитись щодо відставки Прем’єра.

«Хочу повідомити, що для мене це символічно, оскільки на засіданні фракції («Блоку Петра Порошенка» – ZIK) я єдина голосувала проти призначення Гройсмана на посаду прем’єра. Він обіцяв, що покаже, як керувати державою, але жодного разу навіть не звітував про результати своєї діяльності перед парламентом», – наголосила нардеп.

Вона підкреслила, що Володимир Гройсман подавав звіт щодо виконання програми діяльності уряду.

«Однак, мабуть, за домовленістю більшості з депутатського корпусу, керівництва Верховної Ради ці питання не вносилися у порядок денний роботи парламенту», – заявила Наталія Новак.

За її словами, таким чином Верховна Рада України була позбавлена своєї основної функції – парламентського контролю.

«Це свідчить про нищення парламентаризму в Україні. Парламент не повинен бути ні придатком Адміністрації Президента, ні придатком Кабміну», – резюмувала народний депутат України.

Нагадаємо, під час чергового засідання Кабінету міністрів Прем’єр Володимир Гройсман заявив, що подасть до ВРУ заяву про власну відставку.

Профільний комітет Ради підтримав відставку Володимира Гройсмана.

Володимир гройсман запевнив, що прийме будь-яке рішення Верховної Ради

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 06:10 :28