Новини » Політика 29 травня, 2019, 21:45
Тягнибок підказав Зеленському наступний крок після повернення громадянства Саакашвілі
ZIK
ZIK

Після повернення українського громадянства Міхеїлу Саакашвілі Олег Тягнибок очікує від Президента Володимира Зеленського продовження його дій – надання громадянства добровольцям-іноземцям, які воюють за Україну.

Про це лідер ВО «Свобода» заявив в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Політик, відповідаючи на запитання глядачів щодо повернення до України третього президента Грузії та екс-очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, зауважив, що відновлення Саакашвілі українського громадянства Президентом Володимиром Зеленським є певним ударом по непрофесійності колишньої команди тих, хто був у владі.

Громадянство Саакашвілі Порошенко надавав незаконно, вважає Олег Тягнибок. Він також нагадав, що коли грузинський політик перейшов у жорстку опозицію до попереднього Президента України, його позбавили українського громадянства, і це теж було зроблено в незаконний спосіб.

«Теперішній Президент Зеленський повинен розуміти, що найближчим часом, за кілька місяців, він може отримати від Саакашвілі, якщо щось піде не так у їхніх взаємостосунках  так само серйозну порцію критики. Але я за те, щоб покарати тих, хто грубо порушує українське законодавство», – наголосив Олег Тягнибок.

Він зауважив, що нині у суспільстві сформована така думка, що паспорт громадянина України – це можливість «безвізу», проте ставлення до документу не має обмежуватися лише можливістю виїхати до низки країн на навчання, роботу чи відпочинок.

«У нас немає культу громадянства сьогодні в Україні, і тому є певна тенденція, що президенти роздають громадянство, позбавляють громадянства… Після такого кроку Зеленського очікую продовження його правильних кроків, наприклад, щодо надання громадянства дуже багатьом українським добровольцям – не громадянам України, які приїхали захищати Україну в московсько-українській війні», – наголосив гість студії.

Нагадаємо, 28 травня Президент Володимир Зеленський вніс зміни до Указу свого попередника Петра Порошенка та повернув українське громадянство третьому президенту Грузії та екс-керівнику Одеської області Міхеїлу Саакашвілі.

Міхеїл Саакашвілі подякував Президенту Зеленському за повернення йому громадянства України.

29 травня Міхеїл Саакашвілі заявив, що отримав посвідчення особи на повернення в Україну. Того ж дня він літаком прибув до Києва.

Політик запевнив, що повернувся до України не задля помсти і подякував Президенту Зеленському за повернення йому українського громадянства.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 10:28 :54