live

Рада провалила постанову про відставку Гройсмана

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua

Народні депутати не підтримали відставку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

За проект Постанови про відставку очільника уряду № 10341 під час пленарного засідання Верховної Ради України 30 травня, яке транслює телеканал ZIK, проголосували лише 97 парламентарів.

Перед тим, як перейти до розгляду проекту постанови, голова ВРУ Андрій Парубій надав слово Володимиру Гройсману.

Прем’єр-міністр у своєму виступі перед парламентарями наголосив, що для нього надзвичайно відповідальним завданням є забезпечити в країні стабільність і не допустити в складних умовах будь-яких кризових явищ. Очільник уряду заявив, що прийме будь-яке рішення ВРУ.

Натомість голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення діяльності Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств комітету з питань правової політики Наталія Новак зауважила, що, приступаючи до виконання своїх обов’язків, прем’єр-міністр Володимир Гройсман обіцяв, що «покаже, як керувати країною». Однак за весь цей час він жодного разу навіть не звітував про свою роботу перед Верховною Радою.

Після виступів голів фракцій та народних депутатів парламентарі перейшли до голосування.

Проект постанови підтримали лише 97 парламентарів.

Голова ВРУ закликав керівника уряду та членів Кабміну і надалі працювати над розвитком України.

Нагадаємо, 20 травня у ВРУ відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського. Під час інавгураційної промови він закликав Кабінет Міністрів України піти у відставку.

Того ж дня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що подасть у відставку.

22 травня під час засідання Кабінету міністрів України Прем'єр-міністр офіційно заявив, що іде у відставку.

23 травня відповідну заяву Володимира Гройсмана зареєстрували в парламенті.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що попросить Верховну Раду звільнити його з посади і продовжить роботу в «антикризовому режимі».

29 травня Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя рекомендував Верховній Раді визначитися шляхом голосування із заявою про відставку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Читайте більше новин на тему: ГройсманLoading...
Loading...
Loading...