Неодноразово пошкодує: Зеленського попередили щодо Саакашвілі

ZIK

Моя суб’єктивна думка – Президент Зеленський ще неодноразово пошкодує, що він видав указ про повернення екс-президенту Грузії громадянства України.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив позафракційний народний депутат України Юрій Бублик.

«Саакашвілі – людина непередбачувана. Але він не є месією, на якого в Україні дуже покладаються, що він тут все повирішує. Моя суб’єктивна думка – Президент Зеленський ще неодноразово пошкодує, що він видав указ про повернення екс-президенту Грузії громадянства України», – вважає народний депутат.

Та з іншої сторони, додав Юрій Бублик, Зеленський «відновив справедливість», бо Міхеїла Саакашвілі Порошенко ганебно позбавив українського громадянства.

Водночас обранець заявив, шо він є прихильником того, щоб Україною керували українці.

«У нас є дуже багато розумних людей. Не треба нам цих трудових мігрантів. У нас було багато хвиль таких трудових мігрантів, але, на жаль, нічого прогресивного завдяки їм не відбулося. Так, Саакашвілі дуже хороша людина, яка зробила багато корисного для Грузії, але в Україні мають господарювати українці», – акцентував Юрій Бублик.

Як повідомлялося, колишній президент Грузії та екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі повернувся до України.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський вніс зміни до Указу свого попередника Петра Порошенка та повернув громадянство екс-губернатору Одеської області Міхеїлу Саакашвілі. 

Також зазначимо, що Арсен Аваков відмовився коментувати повернення Саакашвілі в Україну.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...