Новини » Суспільство 30 травня, 2019, 1:01
«Не бреши, моя сестра виглядала не так»: На Соколову накинулись «хейтери» після зізнання про хворобу
ZIK
ZIK

Після того, як акторка та телеведуча Яніна Соколова зізналась, що поборола рак, на неї посипались звинувачення у використанні важкої хвороби задля власного піару. Серед «хейтерів» було багато політичних опонентів Петра Порошенка, які сприймають Соколову адептом політика.

Про це вона заявила в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK.

Вона розповіла: коли дізналась про свою хворобу, відчула шок – до того лікарі кілька разів ставили неправильні діагнози.

«Я дізналась про це на самоті. На електронну пошту прийшло сповіщення про результат аналізів – це несвіжа історія, мені двічі просто поставили неправильний діагноз і годували рак гормонами протягом 3 місяців», – наголосила телеведуча.

Вона зізналась: коли отримала результати аналізу, відразу повірила в це і не стала перевіряти повторно.

«Я знала, я відчувала, що щось не так. Пам’ятаю, вдома сіла на дивані і подумала «Напевно, фінал». Почала аналізувати, що я встигла зробити і одразу придумала план, що маю встигнути, якщо мені буде відведено рік», – пригадує Соколова.

Водночас, вона розповіла про реакцію близьких на свій діагноз.

«Чоловік сховався і мені здається, що ховається і зараз. Мама моя теж була в паніці, тож я закумулювала внутрішні сили і сама собі стала підтримкою протягом дуже довгого часу», – зізналась Соколова.

Телеведуча зазначила: медики, які проводили операцію і подальше лікування, зараз є її друзями. Однак не відразу розуміла, що на неї чекає хіміотерапія – записала ефіри вперед на півтора тижні і сподівалась, що цього часу буде достатньо для операції.

«В інституті раку мені сказали, що там – не конвеєр і ніхто не знає, що буде після операції. Вона була складна, під час неї потрібно було видалити три органи. Вони тягнули десь тиждень, поки я пройду всі ці аналізи. Я вже була роздратована, подзвонила і сказала нарешті призначити дату, бо запас ефірів завершується і я не встигаю. На це вони сказали, що я явно не в собі і призначили дату, що стала відправною точкою в моєму житті. Після цього багато змінилося», – розповіла Соколова.

Вона зазначила: після цього відбулась «повна фільтрація оточення» та переосмислення головного в житті.

«Я на багато частіше говорю близьким, що їх люблю і роблю авантюрні речі. Хочу розширити спектр своїх вмінь, які потім, можливо перейдуть у статус таланту. Хочу знову танцювати, в дитинстві я 12 років займалась бальними танцями і зараз, якщо знайду час ще для цього, піду знову танцювати. Я впевнена, що в мене це непогано вийде», – вважає Соколова.

Водночас вона розповіла: коли зізналась про свою хворобу, на неї накинулась навала «хейтерів».

«Скільки мені людей пишуть: «не бреши», «навмисне поголилась, щоб створити піар», «моя сестра виглядала не так», я вже мовчу про величезну кількість політичних опонентів екс-президента, якому належить канал, де я працюю. До нього є маса претензій, я з ним «чаї не ганяю», та чомусь мене вважають адептом. Ці люди так само накинулись на мене у зв’язку з хворобою», – розповіла Яніна Соколова.

Як повідомлялось раніше, Яніна Соколова розповіла, що за 7 місяців поборола рак, і створює власний проект, який дозволить українцям, хворим на рак, полегшити своє життя.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 04:16 :03