Новини » Політика 30 травня, 2019, 15:31
Мені не соромно: Семерак зрадів, що парламент похвалив роботу Мінекології
ZIK
ZIK

Міністерству екології та природних ресурсів у тісній співпраці із депутатами вдалось провести понад 20 природніх законів, третина із них – євроінтеграційні. Вони уже почали працювати.

Про це у кулуарах парламенту розповів очільник міністерства Остап Семерак трансляцію вів телеканал ZIK.

Він наголосив: було дуже приємно, що у виступах фракцій і депутатів під час розгляду питання про відставку Кабміну, хвалили роботу Міністерства екології.

«Я був приємно вражений і хотів би подякувати народним депутатам за тісну співпрацю, в першу чергу – з екологічним комітетом і всіма фракціями. Нам вдалось спільно провести понад 20 законів, третина з них – єроінтеграційні. Вони встановили нову систему і почали працювати», – розповів Семерак.

Тому він зазначив: на цьому засіданні було не соромно, адже отримав «очікуваний, позитивний результат» співпраці між урядом та парламентом.

«Щодо інших міністрів, можливо, депутати мали інші оцінки, але треба продовжувати працювати далі і готуватись до виборів. Там оцінку отримають усі політики, в результаті буде сформований нові парламент та уряд», – зазначив Семерак.

Водночас, коментуючи скарги депутатів на те, що уряд не приходив звітувати перед парламентом, він запропонував провести «слідчий експеримент» і подивитись, який у п’ятницю відсоток міністрів буде в ложі уряду і скільки депутатів – у залі.

«Дуже часто відбувається, що в п’ятницю звіт уряду перед парламентом проходить у напівпорожній сесійній залі. Окрім того, регламентом передбачено, що кожного року до 15 квітня уряд подає звіт за попередній рік роботи. Можливо, для деяких депутатів це буде сюрпризом, бо багато із них не ходить на роботу, та уряд впродовж останніх 3 років перед кожним 15 квітня подавав такий річний звіт», – розповів міністр екології.

До того ж народні депутати мають право ініціювати відставку уряду. Тож, якщо вони цього не робили досі, були задоволені з роботи Кабміну.

«Та вважаю, що сьогоднішнє голосування і заява Гройсмана про відставку ніяк не пов’язані із Адміністрацією президента. Він пояснив свої мотиви. У всіх нас, незважаючи на політичну дискусію, доля держави є пріоритетом. Тому потрібно працювати заради її успішності», – підкреслив Остап Семерак.

Як повідомлялось раніше, народні депутати не підтримали відставку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 13:21 :16