Новини » Політика 30 травня, 2019, 14:09
Люди критикують парламент. І нині я зрозумів, чому, – Гройсман у ВР після голосування за його відставку
ZIK
ZIK

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після провалу голосування за його відставку розкритикував парламентарів за те, що для них на першому місці перебувають їхні депутатські мандати, рейтинг та недоторканність.

Про це він заявив після голосування у ВРУ щодо проекту постанови про відставку Прем’єр-міністр України. Трансляцію веде телеканал ZIK.

Прем’єр подякував депутатам за голосування щодо його відставки та зауважив, що готовий прийняти будь-яке рішення парламентарів (нагадаємо, Рада не підтримала відповідний проект постанови).

Читайте також: Ми просто різні: Гройсман йде на вибори без Порошенка 

Володимир Гройсман зауважив, що його рішення про відставку не було емоційним, попри те, що на адресу Кабміну звучить чимало критики. Він нагадав про те, що перед країною нині низка викликів та складних питань, які потрібно вирішувати, зокрема, повернення державних боргів. Очільник уряду закликав парламентські фракції об’єднатися і ухвалювати рішення для того, щоб позитивні зміни в країні були швидшими.

«Скільки можна плодити цієї ненависті? Деякі виступи є абсолютно штучними. Ми ж знаємо з вами один одного. Ви позиціонуєте себе перед телекамерами і хочете виглядати краще, аніж є насправді. Що ви сьогодні розповідаєте про вашу критику, якщо ви зовсім по-іншому діяли?» – заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр нагадав, що він лише три роки у кріслі керівника уряду, а окремі парламентарі – багато років перебувають у владі, і нині Кабміну доводиться долати наслідки їхньої діяльності, - спричинили конфлікт на Донбасі, знищили економіку, соціальну політику.

«І тепер ми маємо це все вигрібати після вас!» – заявив Володимир Гройсман.

«Люди критикують парламент. І сьогодні я зрозумів, чому. Іноді люди говорять, що вони не поважають парламент, тому що дехто не поважає сам себе. Ви сьогодні говорили не про Україну, ви говорили про себе. Для вас найбільш важливо, для деяких, ваш мандат, ваш рейтинг, ваша недоторканність та багато іншого», – заявив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, 30 травня ВРУ не підтримала проект постанови про відставку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 07:20 :15