Новини » Політика 30 травня, 2019, 13:05
Гройсман: Я прийму будь-яке рішення Верховної Ради
ZIK
ZIK

У різні часи Кабінет міністрів і парламент ухвалювали непрості рішення і дуже часто важкі.

Про це під час пленарного засідання, яке транслював телеканал ZIK заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Три роки тому ВР ухвалила рішення підтримати мою кандидатуру на посаду прем’єр-міністра України. Я сказав про те, що для мене є надзвичайно відповідальним завданням забезпечити в країні стабільність і не допустити в складних умовах будь-яких кризових явищ», – сказав Гройсман.

Він наголосив, що рішення, які ухвалювалися в першу чергу стосувались того, щоб досягти цілей. Але зазначив, що є реалістом і розуміє, що далеко ще не все зроблено в державі.

«Для того, щоб ми були більш швидкими, ефективними, маємо консолідувати зусилля не тільки уряду України, а й українського парламенту. В різні часи ми ухвалювали не прості рішення і дуже часто важкі. Але я хочу сьогодні подякувати кожному депутату Верховної Ради України, який виконував свій обов’язок. І ухвалював державні рішення для того, щоб країна стала сильнішою", - сказав Володимир Гройсман.

Він також зазначив, що після виборів президента України перед усіма відкрились можливості консолідації для ухвалення найактуальніших питань порядку денного. Тому треба бути швидкими в ухваленні важливих рішень, які змінять неефективну політичну систему.

«Ми можемо разом об’єднатись і ухвалити ті закони, які раніше не змогли знайти підтримку у цій залі. Я вірю в те, що економічні закони будуть впливати дуже позитивно на економіку. Ми могли пришвидшити рух України до ЄС шляхом ухвалення нормальних законів, які лежать сьогодні у парламенті і затверджені, як наша спільна дорожня карта європейської інтеграції. Тому, це були надзвичайно важливі рішення, але в понеділок президент сказав, що він звертається до уряду з проханням подати у відставку», – наголосив Гройсман.

Він заявив, що ніколи в житті не тримався за жодну посаду і не збирається. Тому подав заяву про відставку, яку сьогодні розглядають. Хоча й зазначив, розуміє, яка відповідальність була на ньому останні три роки.

«Я розумію, наскільки нам з вами непросто, але найголовніше не допустити будь-яких криз в нашій державі і робити все для того, щоб держава розвивалась. І всі зміни, які ми започаткували не оцінювати сьогодні як напівфабрикати, а завершити провадженням дій. Тому я можу сказати, що поважаю будь-яке рішення Верховної Ради. Хочу ще раз подякувати депутатам, голові парламенту і кожному українцю. Слава Україні!», – додав він.

Нагадаємо, Комітет з питань правової політики та правосуддя рекомендував ВР визначитися шляхом голосування щодо відставки прем’єр-міністра, який свою заяву про звільнення передав на розгляд парламенту ще 22 травня.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 21:57 :31