Новини » Спорт 30 травня, 2019, 12:29
Гравець «Карпат» Денис Мірошніченко: Як і будь-якому футболісту, мені приємно забивати
Атакує крайній захисник львівських «Карпат» Денис Мірошніченко / fckarpaty.com

У матчі 32-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги львівські «Карпати» обіграли столичний «Арсенал-Київ» з рахунком 3:2. Захисник «зелено-білих» Денис Мірошніченко поділився враженнями від забитого гола та перемоги своєї команди.

«У цій грі перемога була важливою як ніколи, але й потрібно було, щоб виграла «Ворскла». У перерві тренери сказали нам, що полтавчани ведуть 2:0 і нам треба було, щоб рахунок таким же й залишився. На жаль, цього не сталося. Але це футбол і ніколи не вгадаєш, що тебе чекає. Тепер потрібно готуватися до перехідних матчів, а цю гру забути, бо попереду нас очікують два надважливі поєдинки.

Перед матчем тренер вказав на головний недолік – ми постійно пропускаємо на початку гри. На жаль, трапилось теж саме й цього разу. Але ми працюватимемо над цим. Однозначно, що треба з перших хвилин грати відповідальніше і не пропускати такі м’ячі на початку важливого матчу.

Мій гол? Мені, як і будь-якому футболісту, приємно забивати. До того ж команда перемогла, отже цей м’яч був важливим. Але вважаю, що він був би безцінним, якби «Ворскла» перемогла. А так, цей гол просто додав мені впевненості, адже я довгий час не грав. У перших матчах було дуже важко, зараз почуваюся чудово і вже не так складно відіграти два тайми. Хотів би подякувати тренерському штабу, за те, що довіряють мені місце в основі, бо довіра – це найголовніше для футболіста. Я не грав чотири місяці і ця підтримка дуже важлива для мене», – цитує Дениса Мірошніченка Інформаційний центр ФК «Карпати».

2019-08-17 17:48 :21