Новини » Світ 30 травня, 2019, 13:07
Екс-посол Грузії Катамадзе просить Зеленського надати йому українське громадянство
Григол Катамадзе. Фото: obozrevatel.com
Григол Катамадзе. Фото: obozrevatel.com

Колишній посол Грузії в Україні Григол Катамадзе, який обіймав цю посаду у 2000−2007 і 2009−2013 роках, звернувся до Президента Володимира Зеленського з проханням про надання йому громадянства.

Про це він попросив під час інтерв’ю виданню Гордон.

«Хочу скористатися нагодою поспілкуватися з вашим виданням і публічно звернутися до Президента Володимира Зеленського надати мені українське громадянство. Уже пройшло шість років, як я покинув державну службу у Грузії. Колись давно я закінчив Київський державний університет імені Шевченка, майже 13 років був послом Грузії в Україні, багато років живу у Києві», – заявив Катамадзе.

Він нагадав, що у своїй інавгураційній промові Зеленський закликав представників української діаспори повертатися на батьківщину і пообіцяв надати їм громадянство.

«Цей заклик дуже важливий і для мене. Хоч я не етнічний українець, але щиро переживаю за майбутнє країни, з якою пов’язана велика частина мого свідомого життя. Чверть століття я пропрацював у дипломатичному корпусі, представляючи інтереси Грузії, але ніколи не чіпав інтересів України, завжди послідовно відстоював свою позицію», – заявив екс-посол.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 10:30 :39