Новини » Події

ДСНС попереджає про можливі підтоплення на Львівщині, Волині та Закарпатті

Підтоплення на Львівщині. Фото: lv.dsns.gov.ua

У зв’язку з очікуваними дощами та зливами, 30-31 травня, очікується продовження підйомів рiвнiв води у річках заходу України. У Карпатах зберігається загроза утворення селевих потокiв.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

«За даними УкрГідрометцентру, у зв’язку з очікуваними дощами та зливами 30 – 31 травня очікується (продовжується) підйом рiвнiв води над рiвнями на річках: Закарпаття на 0.3-1.0 м, (у нижній течiї р. Боржава на 0.2-0.5 м, що зумовить ускладнення гідрологічної ситуації); басейну Західного Бугу (Львівська, Волинська обл.) очікується продовження поступового підйому рiвнiв води на 0,1 – 0,5 м над рівнями 29 травня на 08 год. Подальше затоплення заплавних територій та сільськогосподарських угідь на великих площах; басейнiв Прута та Сiрету на 0,3 – 1,0 м, без загрози негативних наслідків;

на рiчках басейну Прип’яті на 0.1-0.5 м, зберігається можливість подальшого затоплення заплав, с/г угідь; у Любешiвському р-ні Волинської обл. – початкового затоплення господарських споруд в ряді сільських населених пунктів», – йдеться у повідомленні.

Рятувальники попереджають, що при сильних зливах у Карпатському регіоні можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку. В Карпатах зберігається загроза утворення локальних селевих потокiв.

Нагадаємо, на Прикарпатті злива підтопила дороги та присадибні ділянки.Loading...