Новини » Львів 30 травня, 2019, 17:18
До Міжнародного дня захисту дітей у Львові відбудеться фестиваль «Сяйво Княжого міста»
Джерело: Facebook
Джерело: Facebook

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 31 травня-1червня у Львові в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться фестиваль «Сяйво Княжого міста». Його мета – популяризувати дитячу та юнацьку творчість, залучати громадськість до змістового дозвілля, спільного проведення часу батьків та дітей.

У фестивалі візьмуть участь творчі колективи та окремі виконавці м. Львова та Львівської області, які виступатимуть у таких номінаціях: солісти, вокальні ансамблі, хореографічні колективи різних жанрових напрямків, читці. У програмі фестивалю буде образотворчий, спортивний, технічний, мистецький блоки.

31 травня – 1 червня (10.00 – 16.00) – мистецькі показові виступи за участі хореографічних та вокальних колективів м. Львова та Львівської області;

31 травня – 1 червня (11.30 – 17.00) – спортивні забави, майстер-класи;

31 травня (з 10.00) – відкриття виставки дитячих робіт до Міжнародного Дня захисту дитини;

31 травня. (з 11.30) – початок розважальної мистецької естафети для вихованців ПНЗ, які займаються у гуртках образотворчого та ужиткового мистецтва м. Львова;

1 червня (з 11.30) – початок розважальної мистецької естафети для вихованців ПНЗ, які займаються у гуртках образотворчого та ужиткового мистецтва Львівської області.

Більш детальну програму можна дізнатися тут.

Організатори фестивалю – Центр творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова, громадська організація «Здійснення мрій».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 18:19 :47