Новини » Світ 75 Читать эту новость на русском

Юнкер виключив повторні переговори щодо Brexit

Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер відкинув можливість нових переговорів щодо угоди про Brexit після того, як такі заяви знову прозвучали у Великій Британії.

Про це повідомляє американське видання Politico, пише Тиждень.

Зокрема, Юнкер напередодні неформального саміту лідерів ЄС зазначив, що «абсолютно зрозуміло», що не буде перегляду угоди про Brexit, попри заяви кількох кандидатів на посаду прем’єр-міністра Британії, що вони відновлять переговори з Брюсселем. Юнкер заявив, що його думка про Brexit та угоду про відкликання не змінилася: «Перегляду не буде».

Водночас Тереза Мей, прибувши до Брюсселя, наголосила, що Brexit тепер «є питанням для мого наступника», але попередила, що наступний прем’єр повинен «знайти спосіб поєднання вимог обох сторін цього питання, і зробити це так, щоб отримати більшість у парламенті. Завдання, за її словами, вимагає «компромісу», повторюючи свою думку, що уряд повинен прагнути до угоди з ЄС.

Відповідаючи на запитання, чи буде вона відігравати певну роль у виборі нових президентів Європейської ради та Комісії, Мей заявила, що Британія буде «продовжувати відігравати конструктивну роль на час продовження дії статті 50».

Нагадаємо: прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей анонсувала свою відставку. «Я проводила перемови про умови нашого виходу [з Європейського союзу]… Зараз зрозуміло для мене, тому що в найкращих інтересах для Сполученого Королівства – обрати нового прем’єр-міністра, щоб очолити ці намагання. Я сьогодні оголошую, що йду у відставку з посади лідера Консервативної партії у п’ятницю, 7 червня», – сказала Мей.

загрузка...
загрузка...
Loading...