ЄС надасть Україні 500 млн євро допомоги після запровадження нового ринку електроенергії, – ЗМІ

Впровадження закону про ринок електроенергії є умовою отримання наступного траншу макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 500 млн євро.

Про це журналістам повідомив Генеральний директор директорату NEAR Єврокомісії Крістіан Даніельссон після зустрічей у Києві з представниками української влади, інформує портал OBOZREVATEL.

Представник Єврокомісії нагадав, що можливість виділення макрофінансової допомоги Україні залежить від виконання країною програми співпраці з МВФ, і умов, зафіксованих в угоді України з ЄС щодо надання макрофінансової допомоги. Однією з таких умов є запуск ринку електроенергії.

«Важливими умовами отримання наступного траншу (макрофінансової допомоги) є прийняття закону про протидію відмиванню грошей, про авторизованих економічних операторів, реально діюча та ефективна система перевірки електронних декларацій, прийняття середньострокового плану реформування митної та податкової адміністрацій та імплементація закону про ринок електроенергії»,– заявив Даніельссон.

Нагадаємо, віце-президент Європейської комісії Марош Шефчович заявив, що першочерговими завданнями для нової української влади стане реалізація реформ у сфері економіки й енергетики, зокрема, запуск ринку електроенергії з 1 липня.

Loading...
Loading...
Loading...